Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Шеренін Юрій Леонідович; Севастоп. апеляційний адмін. суд, голова (з 06.2007), суддя (з 11.2005, безстроково).
Н. 28.08.1957 (с.Приазовське, Приазовський р-н, Запоріз. обл.); рос.; мати Марія Арсентівна (1934) - пенс.; дочка Валентина (1987).
Осв.: Калінінградське мореплавне уч-ще (1974-78), радіотехнік; Харків. юрид. ін-т (1988), юрист.
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Гагарінський виб. окр. N 44, м.Севастополь, висун. виборцями. Голова підком-ту з питань конституційцної реформи Ком-ту з питань правової політики і судово-правової реформи. Чл. фракції "Соціально-ринковий вибір". На час виборів: упр. юстиції м.Севастополя, начальник.
09.1974-12.77 - учень, Калінінградське морехідне уч-ще. 01.1978-03.78 - електрорадіонавіґатор-гідроакустик, 03.-07.1978 - радіооператор, нач. радіостанції НПС "Іхтіандр", 09.-11.1978 - нач. радіостанції підмінної команди, 11.-12.1978 - нач. радіостанції СРТМ "З.Мустакімов", 12.1978-06.79 - начальник-командир радіостанції Р/с 300, 06.1979-04.80 - радіооператор НПС "Іхтіандр", 04.-06.1980 - нач. радіостанції Р/с 300, 06.-11.1980 - нач. радіостанції РПС "Гідронавт", 11.1980-02.81 - радіооператор НПС "Хронометр", 02.1981-09.82 - нач. радіостанції РС-300, 09.1982-08.83 - нач. радіостанції РПС "Гордий", 08.1983-06.84 - нач. радіостанції РПС "Дивний", 06.1984-08.86 - судновий радіомонтажник "Дослідного виробництва", Севастоп. експериментально-констр. бюро з підводних досліджень (база "Гідронавт"). 09.1986-01.89 - ст. юрисконсульт, юрисконсульт заводоуправління, Севастоп. з-д "Південреммаш". 01.-04.1989 - інстр. оргвідділу, інстр. оргвідділу, Ленінський РК КПУ м.Симферополя. 04.1990-11.92 - нар. суддя, Балаклавський р-ний нар. суд м.Севастополя. 11.1992-04.94 - нач., упр. юстиції м.Севастополя. 04.1995-05.98 - нар. деп. України. З 05.1998 - суддя, голова, Арбітр. суд АР Крим (з 06.2001 - Госп. суд АР Крим). 05.1998-02.2007 - голова, Господарський суд АР Крим. 1995-98 - чл. Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Засл. юрист України (10.1997). Орден "За заслуги" III ст. (10.2003). Суддя 2-го класу (1998).
Захопл.: упр. автомобілем, катером; полювання.


Роздрукувати довідку