Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
13.12.2018

Дата оновлення БД 12.12.2018

Волковецький Степан Васильович, к.тех.н. (1976), доц.; Надзв. і Повн. Посол України в Азербайджанській Республіці (21.11.2005-15.04.08); Івано-Фр. обл. об'єднання ВУТ "Просвіта" ім. Т.Шевченка, голова; заст. голови ВУТ "Просвіта" ім. Т.Шевченка (з 07.2005).
Н. 30.01.1947 (с.Витвиця, Долинський р-н, Івано-Фр. обл.) в сел. сім'ї; укр.; одружений; сини Ярослав і Данило.
Осв.: Львів. держ. ун-т ім. І.Франка (1969), радіофізик; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка, юрид. ф-т; Дипломатична академія (2001, м.Тбілісі); аспір. Москов. гірн. ін-ту (1975); канд. дис. "Дослідження фізичних властивостей азбестових руд і розробка методу оцінки їх якості" (Московський гірн. ін-т, 1976).
Нар. деп. України 2 склик. з 03.1994 (1-й тур) до 04.1998, Долинський виб. окр. N 199, Івано-Фр. обл. Чл. Ком-ту у закорд. справах і зв'язках з СНД. Чл. деп. ґрупи "Конституційний центр". На час виборів: Івано-Фр. облрада, гол.; чл. ДемПУ.
01.-07.1969 - лаборант НДІ фіз. проблем, м.Москва. 09.1969-05.71 - інж., НДІ "ВНДІпроєктазбест", Свердловська обл. 05.1971-07.72 - військ. служба рядовим на Камчатці. 07.1972-11.72- м.н.п., "ВНДІпроєктазбест". 11.1972-11.75 - аспір., 12.1975-12.76 - м.н.п., Московський гірн. ін-т. 04.1977-06.78 - с.н.п., НДІ "ВНДІпроєктабест". 09.1978-12.79 - асистент катедри фізики, 12.1979-09.81 - ст. викладач, з 09.1981 - доц. катедри вищої математики, Івано-Фр. ін-т нафти і газу. Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (1-й тур) до 04.1994, Долинський виб. окр. N 200, Івано-Фр. обл. Секр. Комісії мандатної і з питань деп. етики.
06.1990-06.92 - член, 06.-12.1992 - секр. Комісії мандатної і з питань деп. етики ВР України. 1991 - чл. Президії Нар. Ради, заст. голови Тимчас. комісії ВР України з проведення Всеукр. референдуму; 1991-94 - секр. фракції ДемПУ; 1992 - член першої парламент. делеґації України в РЕ. Активіст ТУМ, 1-й кер. осередку НРУ в ін-ті, заст. голови Івано-Фр. крайової ради Руху (1989-90); голова Івано-Фр. обл. орг. ДемПУ (1990-94); з 03.1990 деп., 10.12.1992-03.98 - голова Івано-Фр. облради. 10.07.1995-26.02.97 - голова, Івано-Фр. облдержадмін. 27.03.1998-18.06.2003 - Надзв. і Повн. Посол України в Грузії. 2003-05 - проф., Івано-Фр. нац. тех. ун-т нафти і газу. Член Конґресу місцевих і реґіон. влад Раді Европи (1995-96); чл. Комісії при Президентові України у питаннях помилування (04.-12.2005); чл. Ради УНП (з 02.2005).
Орден "За заслуги" ІІІ ст. (06.1997). Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Автор 65 наук, пед. праць, винаходів. Володіє польс., анґл., нім. мовами. Захопл.: теніс, верхова їзда.
Контакти:


Роздрукувати довідку