Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.08.2022

Дата оновлення БД 12.08.2022

Кушнарьов Євгеній Петрович, к.ек.н., чл. Партії реґіонів (з 2005); кол. нар. деп. України.
Н. 29.01.1951 (м.Харків); рос.; дружина Валентина Вікторівна (1949) - викон. дир. Харків. банківського союзу; син Андрій (1975) - підприємець; дочка Тетяна (1975) - декан юрид. ф-ту ХНУ ім. В.Н.Каразіна.
Осв.: Харків. інж.-буд. ін-т (1968-73), інж.-механік.
Нар. деп. України 5 склик. з 03.2006 від Партії реґіонів, N 11 в списку. На час виборів: голова Народно-демократичного об'єднання "Нова Україна", чл. ПР. Голова Ком-ту з питань правової політики (з 07.2006), заст. голови фракції Партії реґіонів (з 05.2006).
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Салтівський виб. окр. N 376, Харків. обл. Чл. Комісії з питань діяльності рад нар. деп., розвитку місцевого самоврядування. Член фракції ПДВУ, фракції "Нова Україна", ґрупи "Рада".
З 1973 - інж.-конструктор, механік, нач. ремонтно-механічного цеху, заст. нач. конструкторського відділу, Харків. з-д залізобетонних конструкцій N 1. 06.1981-04.90 - інстр. оргвідділу, заст. зав. відділу пропаґанди та аґітації - зав. кабінету політпросвіти, Орджонікідзевський РК КПУ м.Харкова; інстр. орг. відділу, заст. зав. оргвідділу, з 1987 - зав. оргвідділу, Харків. МК КПУ. Один з ініціаторів створення демократичної платформи КПРС та КПУ (1989), співголова Харків. міського партклубу. 04.1990-04.98 - голова, Харків. міськрада нар. деп. (в 1994 - переобр. вдруге). З 1991 - голова міськвиконкому. 20.12.1996-23.11.98 - Глава, Адмін. Президента України. 27.10.2000-17.12.04 - голова, Харків. облдержадмін. Голова Комісії з держ. нагород України при Президентові України (02.1997-12.98). Голова Нац. ради з питань молодіжної політики (03.1997-02.99). Співгол. Ради роботи з кадрами при Президентові України (02.1997-03.99). Заст. голови Держ. комісії з проведення в Україні адмін. реформи (07.1997-01.99). Позашт. радник Президента України (11.1998-01.2000). Був чл. Ради нац. безпеки і оборони України (з 08.1997). На президент. виборах-99 - координатор блоку політ. партій "Наш вибір - Леонід Кучма!". Президент Асоціації міст України (08.1994-02.97). Заст. голови (02.1996-11.98), 1-й заст. голови НДП (11.1998-12.2000); чл. політради і політвиконкому НДП (02.1996-12.2004). Ґен. секретар політ. партії "Нова демократія" (01.-11.2005), голова об'єднання "Нова Україна" (з 07.1995); радник Прем'єр-міністра України на громад. засадах (з 10.2006).
Держ. службовець 1-го ранґу (01.1997).
Орден князя Ярослава Мудрого V (11.1998), IV (11.2002), III ст. (08.2004). Орден Почесного Леґіону (1997, Франція).
Автор книжки "Конь рыжий. Записки контрреволюционера" (2005).
Захопл.: праця, футбол, риболовля.
П. 17.01.2007.
Контакти:


Роздрукувати довідку