Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 20.11.2018

Баталов Валерій Гаязович; Острозький міський голова (04.1998-04.2002); влас. кор. газети "Молодь України".
Н. 27.06.1946 (с.Крупець, Славутський р-н, Хмельн. обл.); укр.; батько Гаяз Хасанович і мати Віра Демидівна; дружина Любов Анатоліївна (1950) - мед. сестра; син Олег (1971) - журналіст; син Сергій (1971) - нач. відділу СБУ в м.Зборів Терноп. обл.
Осв. Львів. держ. ун-т ім. І.Франка (1969-75), журналіст.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (1-й тур) до 04.1994, Здолбунівський виб. окр. N 338, Рівн. обл. Чл. Комісії у питаннях екології та рац. природокористування.
07.1964-10.65, 09.-12.1968 - ст. стрілочник, "Пост 8 км" Козятинського відділу Південно-Західної залізниці, м.Славута. 10.1965-06.68 - служба в армії. 01.1969-10.75 - ст. літпрацівник, зав. відділу с. г., райгазета "Зоря комунізму". 10.-12.1975 - інстр. оргвідділу, Острозький РК КПУ. 12.1975-02.93 - ред., райгазета "Зоря комунізму" ("Життя і слово"), м.Острог. 02.1993-05.94 - на пост. роботі у ВР України. 05.-10.1995 - заст. нач., Держ. упр. з екології Хмельн. обл. 10.1995-04.98 - гол. спеціаліст, Об'єднання заповідних територій "Рівнеліс". Чл.-кор. УЕА
Н. Чл. НСЖУ (з 1976). Почесна Грамота Президії ВР УРСР (1989).
Автор романів "Червонозем", "Інтерв'ю не для преси", повістей "останній слід Цезаря", "Якщо любиш", "Перстень Беати", драм "Тіні вовчого яру", "Бессамемуччо", кінофільму "Смолоскипи запалали опівночі". Володіє польс., татар. мовами. Захопл.: живопис.
П. 15.05.2011.


Роздрукувати довідку