Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.02.2019

Дата оновлення БД 19.02.2019

Сухомлин Микола Олексійович, к.ек.н. (1979); Кіровогр. облрада, голова (28.04.2006-17.11.10).
Н. 26.06.1940 (м.Кривий Ріг, Дніпроп. обл.); укр.; батько Олексій Прокопович (1915-1993) - робітник; мати Надія Іванівна (1917); дружина Лариса Миколаївна (1943) - педагог, зав. дитсадка; дочка Ірина (1966) - економіст, зав. магазину; дочка Ганна (1973) - лікар обл. лікарні.
Осв.: Криворіз. гірничорудний ін-т (1962), гірн. інженер; канд. дис. "Проблеми удосконалення планування економічного та соціального розвитку міст" (Акад. сусп. наук при ЦК КПРС, 1979).
11.1962-01.63 - нач. дільниці, Кіровогр. гранітний кар'єр. 01.1963-01.70 - гол. інженер, 01.1970-01.74 - директор, Кіровогр. кар'єроуправління. 01.-10.1974 - голова, виконком Кіровської райради деп. трудящих м.Кіровограда. 10.1974-09.76 - 1-й секр., Кіровський РК КПУ м.Кіровограда. 1976-79 - аспірант, Академія сусп. наук при ЦК КПРС. 09.1976-12.79 - заст. зав. відділу орг.-партійної роботи, Кіровогр. ОК КПУ. 12.1979-12.81 - голова, Кіровогр. обл. комітет нар. контролю. 12.1981-10.88 - 1-й заст. голови, виконком Кіровогр. облради нар. деп. 10.1988-04.90 - 1-й заст. голови виконкому Кіровогр. облради нар. деп. - нач. планово-ек. упр. 04.1990-02.91 - голова, 02.1991-02.92 - 1-й заст. голови, виконком Кіровогр. облради нар. деп. 02.-03.1992 - голова, Кіровогр. облрада нар. деп. і облвиконком. 31.03.1992-12.10.94 - Пред. Президента України у Кіровогр. обл. 26.06.1994-10.12.99 - голова, Кіровогр. облрада нар. деп. 07.07.1995-17.09.96 - голова, Кіровогр. облдержадмін. 2000-02 - заст. ґен. директора, АТЗТ "Сонола", м.Кіровоград. 2002-05 - заст. директора, ПП "Вісма", м.Кіровоград. 2005-06 - заст. ґен. директора, ЗАТ "Креатив", м.Кіровоград.
Акад. АЕНУ (2006). Почес. академік Аерокосмічної академії. Почесна відзнака Президента України (орден "За заслуги" III ст.) (08.1996), орден "За заслуги" II (12.2007), I ст. (08.2010). 5 медалей. Орден Св. Володимира, орден Христа Спасителя.
Держ. службовець 1-го ранґу (04.1994).
Захопл.: пасічництво.
Контакти:


Роздрукувати довідку