Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Єхануров Юрій Іванович, к.ек.н., доц.; кол. нар. деп. України.
Н. 23.08.1948 (с.Белькачі, Учурський р-н, Якутська АССР, Росія); бурят; батько Іван Михайлович (1921-1990) - бурильник; мати Галина Іванівна (1924) - учит., пенс.; дружина Олена Львівна (1948) - інж.-будівельник; син Дмитро (1975).
Осв.: Київ. буд. технікум (1963-67); Київ. ін-т нар. госп. (1973); аспір. Науково-дослід. ек. ін-ту Держплану УРСР (1983).
Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 24 в списку. На час виборів: президент Ін-ту конкурентного суспільства, чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (11.-12.2007). Склав деп. повноваження 19.12.2007.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 1 в списку. На час виборів: Прем'єр-міністр України, чл. НСНУ. Чл. Ком-ту з питань науки і освіти (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 08.06.2007.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-06.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 26 в списку. На час виборів: уповноважений Президента України з питань адміністративної реформи, б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), голова Ком-ту з питань промислової політики та підприємництва (з 06.2002). Склав деп. повноваження 23.06.2005.
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-02.2000, виб. окр. N 64, Житомир. обл. На час виборів: Голова Державного ком-ту України з питань розвитку підприємництва, чл. НДП. Чл. фракції НДП (з 05.1998, уповноваж. представник з 05.1999); заст. голови Ком-ту з питань ек. політики, упр. нар. госп., власності та інвестицій (з 07.1998). Склав повноваження 22.02.2000.
З 08.1967 - майстер, з 07.1970 - нач. цеху, з 08.1972 - гол. інженер, з 05.1974 - директор, з-д залізобетонних виробів тресту "Київміськбуд-4" Головкиївміськбуду. 04.1977-03.78 - заст. кер. з виробництва, трест "Буддеталь" Головкиївміськбуду. 03.1978-05.1985 - кер., трест "Київміськбудкомплект" Головкиївміськбуду. 05.1985-08.88 - кер., трест "Буддеталь" Головкиївміськбуду. 08.1988-09.91 - заст. нач. з ек. питань, Головкиївміськбуд. 09.1991-04.92 - зав. відділу, Держ. економічна рада КМ України. 04.-11.1992 - заст. голови Колеґії з питань ек. політики Держ. думи України. 11.1992-08.93 - заст. глави - голова Департаменту ек. реформ та реґіон. програм, Київ. міськдержадмін. 08.1993-08.94 - заст. Міністра економіки України. З 08.1994 - в.о. Голови, 20.09.1994-02.97 - Голова, Фонд держ. майна України. 02.-07.1997 - Міністр економіки України. 07.1997-04.98 - Голова, Держ. ком-т України з питань розвитку підприємництва. 30.12.1999-29.05.01 - 1-й віце-прем'єр-мін. України. 06.-11.2001 - 1-й заст. Глави - керівник Головного управління організаційної і кадрової роботи та взаємодії з реґіонами, Адмін. Президента України. 01.04.-22.09.2005 - голова, Дніпроп. облдержадмін. 08.-22.09.2005 - в.о. Прем'єр-міністра України. 22.09.2005-04.08.06 - Прем'єр-міністр України. 18.12.2007-05.06.09 - Міністр оборони України. 07.2009-10 - 1-й заст. Глави, Секретаріат Президента України. Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (10.2005-09.06).
Представник КМ України в ВР України (06.1999-01.2000). Уповноважений Президента України з питань адмін. реформи (07.2001-04.02). 1990-94, з 1998 - президент Сп. малих, середніх та приватизованих підприємств України. З 07.1994 - президент УСПП. З 1998 - президент Координаційно-експертного центру об'єднань підприємців України. Був чл. Ради координаторів ТКУ. Чл. політвиконкому і Політради НДП (02.1996-09.2000). Заст. кер. центр. штабу "Виборчого блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" (11.2001-02); 1-й заст. кер. штабу блоку "Наша Україна". Голова центр. виконкому НС "Наша Україна" (03.-10.2005), член президії Ради НСНУ (з 03.2005, 1-й заст. голови НСНУ (з 03.2007).
Держ. службовець 1-го ранґу (07.2001). Орден Ярослава Мудрого IV ст. (08.2009). Орден "Знак Пошани", Грамота Президії ВР УРСР. Почесна грамота КМ України (06.2001).
Контакти:


Роздрукувати довідку