Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 20.11.2018

Данькевич Іван Петрович; Нац. аґентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, 1-й заст. Голови (07.2006-04.07).
Н. 16.01.1952 (с.Петрівка, Бобровицький р-н, Чернігів. обл.); укр.; одружений; має сина і дочку.
Осв.: Київ. тех-м радіоелектроніки, відд. "Електронно-обчислювальні машини, прилади і обладнання" (1967-71); Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, радіофіз. ф-т (1980), "Радіофізика і електроніка"; ВПШ при ЦК КПУ.
З 1968 - лаборант, зав. лаб. автоматики, Київ. тех-м радіоелектроніки. 11.1971-11.74 - служба у ВМФ, в/ч 09990-Р. З 01.1975 - в НДІ "Квант". З 04.1977 - інж.-технолог дослідного з-ду, ст. майстер, з 1979 - нач. технол. бюра, заст. нач. цеху, ВО "Квант". З 02.1981 - інструктор, з 02.1983 - зав. пром.-трансп. відділу, Мінський РК КПУ м.Києва. 07.1985-01.87 - 1-й заст. голови, Мінський райвиконком м.Києва. 01.1987-02.88 - 2-й секр., Мінський РК КПУ м.Києва. З 02.1988 - голова, Дарницький райвиконком м.Києва. З 1990 - голова ради та виконкому, Харків. райрада нар. деп. м.Києва. 03.-20.03.1992 - голова виконкому, Київ. міськрада нар. деп. З 04.1992 - заст. глави з проблем міського госп., голова департаменту енергетики, трансп. і зв'язку, Київ. міська держадмін. 07.1993-10.94 - 1-й заст. глави з питань розвитку території, Київ. міськдержадмін. 09.1994-07.1995 - заст. Міністра КМ України. 07.1995-05.97, 07.08.1998-05.10.99 - Міністр транспорту України. 08.1997-01.98 - радник голови правл., АБ "Брокбізнесбанк". З 11.1999 - радник президента, корпорація "Укрзовнішінтур". З 04.2001 - заст. голови з питань житлово-комунального господарства, з 09.2001 - нач. Гол. упр. транспорту, 04.2004-05.06 - заст. голови, нач. Гол. упр. з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю, Київ. міськдержадмін. 05.-07.2006 - заст. Голови, Нац. аґентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.
Деп. Київ. міськради (1990-94, 2002-06). Чл. Партії "Відродження".
Був головою Київ. обл. організації Партії "Трудова Україна". Орден "За заслуги" III (08.1999), II ст. (01.2005). Засл. працівник транспорту України (08.2001). Держ. службовець 1-го ранґу (10.2001).
Контакти:


Роздрукувати довідку