Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
13.12.2018

Дата оновлення БД 12.12.2018

Бондар Олександр Миколайович; кол. нар. деп. України.
Н. 07.01.1955 (м.Київ); укр.; батько Микола Миколайович (1921-2001); мати Тетяна Кузьмівна (1922-1994); дружина Вікторія Федорівна (1965) - економіст; син Бондар Артем (1978) - юрист; син дружини Мясников Генадій (1990) - студент.
Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т кібернетики (1972-77), економіст-математик; канд. дис. "Організаційно-економічний механізм приватизації стратегічних підприємств (на матеріалах промислових підприємств України)" (Київ. нац. ек. ун-т, 2001).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 66 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. УРП "Собор". Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007), голова підкомітету з питань приватизації державного і комунального майна, націоналізації (реприватизації), бакрутства та управління майном, що перебуває у державній чи комунальній власності, 1-й заст. голови Спеціальної контрольної комісії ВР України з питань приватизації (з 12.2007.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 37 в списку. На час виборів: заступник Голови Фонду державного майна України, чл. УРП "Собор". Голова підкомітету з питань власності та інших речових прав Ком-ту з питань економічної політики (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 14.06.2007.
08.1977-10.78 - інж.-економіст, ВТО "Укрголовпостачсистема" Головпостачу УРСР, м.Київ. 10.1978-09.81 - інженер, НДІ автоматики. 10.1981-04.87 - ст. інженер, Центр. НВО "Каскад". 04.1987-09.90 - ст. інженер, інж.-програміст, НДІ систем автоматизації Центр. НВО "Каскад". 09.1990-05.91 - гол. консультант з питань економіки, Москов. райрада м.Києва. 05.1991-05.92 - заст. голови з питань економіки, Москов. райвиконком м.Києва. 05.1992-08.93 - нач. упр. приватизації, Київ. міськдержадмін. 08.1993-08.94 - заст. голови з питань приватизації, Фонд комунального майна м.Києва. 08.1994-02.98 - заст. Голови, 02.-11.1998 - 1-й заст. Голови, 04.-10.1998 - в.о. Голови, 26.10.1998-15.04.2003 - Голова, з 04.2003 - 1-й заст. Голови, 04.2003-06.05 - 1-й заст. Голови у зв'язках з ВР України, 07.2005-04.06 - заст. Голови, Фонд держ. майна України. Деп. Москов. райради м.Києва (1990-92). Був чл. УРП "Собор" (з 2005), заст. голови УРП "Собор", чл. ВО "Свобода" (з 2012).
Засл. економіст України (08.1999). Орден "За заслуги" III (2002), II ст. (01.2005).
Захопл.: інтелектуальний рок.
Контакти:


Роздрукувати довідку